Program na najbližší mesiac

Emma a Emma – Nitra

Logo

Entry: 15 €

Slovenka, ktorá svoje hudobné inšpirácie našla v Londýne a Čecho-Francúzka, ktorá je jednou nohou v Paríži. Obidve počúvajú súčasný svetový pop a obe ho robia v krajinách, kde tento žáner občas nesie nespravodlivú nálepku „alternatívny“. Aj tak majú ich hity Words (Drobná) alebo No Fire (Smetana) sedemmiestne čísla zhliadnutí na YouTube. Ich fanúšikovia sa môžu tešiť na dva samostatné koncerty, behom ktorých samozrejme zaznejú aj nové single oboch speváčok, Try (Emma Drobná) Lost and Found (Emma Smetana & Jordan Haj).

Vstup 15 eur:

https://vstupenky.maxiticket.sk/emma-a-emma-nitra-2019

25.apríl

Abraxas / Nitra

Logo

Entry: 8 €

Abraxas v roku 2016 oslavil už 40 narodeniny a zároveň vydal v Supraphone „best of – Nekonečný boogie“ so 40 piesňami skupiny. V roku 2015 vyšiel v rovnakom vydavatelstve zatiaľ posledný radový album “Klid”.

V roku 2014 skupina vydala album “Tribute” na ktorom pesničky Abraxasu hrajú české známé aj menej známe skupiny ako např. Kamil Sřihavka, Fanánek, 100 zvířat, Laura a její tygři, R. Holý a veľa dalších.
Skupina je momentálne v skvelej kondicii a koncerty sú všeobecne veľmi kladne prijímané. Pripomeniem iba pár hitov : Nekonečný boogie, Každý den je to jinak, Box, King Kong,Karel drogy nebere, Obyčejnej svět a samozrejme množstvo ďalších. Koncert je zostavený z hitov skupiny zo všetkých období, takže si každý príde na to svoje.

26.apríl

Massriot #akofenix tour – Nitra

Logo

Entry: 4 €

A je to tu opäť!

Kapela Massriot vyráža na jarné turné AKO FÉNIX. Zastaví sa v rámci neho v desiatich mestách a jedným z nich je aj Nitra!

Prierez 4 albumov skupiny v akustickej podobe dopĺňajú ďalšie slovenské, české a zahraničné hity.

Už 27. apríla v klube Music a cafe v Nitre!

Tešíme sa na vás!

27.apríl