Pripravujeme

Koncert: Dominika Titková & Friends – Vítanie Jari

Logo

Entry: 7 €

27.3. Koncert: Dominika Titková & Friends – Vítanie Jari 20.30 Vstupne  7€ Zažite jarnú noc plnú skladieb o ľudskosti naprieč kontinentami bez ohľadu na žáner. Originálny výber repertoáru a fenomenálne hudobné umenie 8-člennej kapely pod vedením speváčky a saxofonistky vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru.

Zažite jarnú noc plnú skladieb o ľudskosti naprieč kontinentami bez ohľadu na žáner. Originálny výber repertoáru a fenomenálne hudobné umenie 8-člennej kapely pod vedením speváčky a saxofonistky vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru. Kapela Vás prevedie rôznymi kútmi sveta a vychutnáte si skladby v mnohých rôznych jazykoch. Rôznorodosť, sviežosť, hlboký umelecký zážitok a čarovná atmosféra sú kľúčovými slovami tohto večera.
Vstupné: 7€

Rezervácie sedenia: www.acafe.sk / 0910 900 899.

27.marec

Larry John McNally

Logo

Entry: 8 €

28.3. Larry John McNally 20.30 Vstupne  8€ / na mieste 10€ Larry John McNally, legendárny a medzinárodne oceňovaný americký skladateľ, gitarista a spevák, prvýkrát prichádza predstaviť svoju tvorbu. V rámci turné „Mercy, Pity, Peace & Love“ zavíta tento jedinečný umelec do Českej republiky, Rakúska a na Slovensko.

Předprodej vstupenek na maxiticket.sk a v Music A Cafe.

Larry John McNally, legendární a mezinárodně oceňovaný americký skladatel, kytarista a zpěvák, poprvé přijíždí představit svou tvorbu. V rámci turné „Mercy, Pity, Peace & Love“ zavítá tento jedinečný umělec do České republiky, Rakouska a na Slovensko.

McNallyho nenapodobitelné textařské umění, kráčející ruku v ruce s hudebním cítěním na pomezí jazzu, folku, blues, rocku a r’n’b, se stalo vyhledávaným rukopisem mezi ikonami světové hudby. Jeho autorský katalog tak čítá hity známé z podání velikánů, jakými jsou například Joe Cocker, Chaka Khan, The Eagles, Rod Stewart, Bonnie Raitt, Aaron Neville, Leni Stern, Mavis Staples, a nespočet dalších. Tvorbu tohoto jedinečného skladatele tak lidé nalézají na multiplatinových deskách a albech ověnčených cenami Grammy.

#mercypitypeaceandlove

28.marec