One night three shows Arthmony / Nazzareno Zacconi / Alalya

Hudba

Starts at Entry: free

27971891_1583427501692557_1800076570098132992_n

Nech je noc dokonala… ALALYA pracuje tvrdo na svojich novych pesnickach a tu budete mat mnohi zatial jedinu prilezitost vypocut si ich…. Ja som u z mal, su kraasne :-)
ARTHMONY je Indie Folk Music band, ktorú založili v roku 2013 v Bruseli Deborah Vilardi (spev, základná gitara, bicie), Donata Vilardi (vokály, gitara, klavír) a Emanuel „EMIV“ Vilardi (vokály, , Po koncerte v Bruseli sa Andrea Corda (bicie, perkusie, gitara) taktiež pripojila k zostave.
Čo robí ARTHMONY jedinečným, je to, že neexistuje vodca; nie je žiaden sólist alebo frontman.
Členovia sú veľmi rôznorodí v závislosti od skladby alebo interpretácie, ktorú chcú použiť na skladbu. Ich skladby obsahujú vokálne sóla alebo viaceré hlasy, a cappella alebo tri gitary, klávesy s gitarou a perkusie, perkusné sóla a mnoho ďalších kombinácií.
To vedie k vytvoreniu rôznych farieb, ktoré sa harmonicky miešajú.

Gitarista a skladateľ Nazzareno Zacconi, rodák z talianskeho mesta Macerata v oblasti Marche vynikajúci rockový sólový gitarista, ktorý tak typicky a dravo spestroval a aj určoval sound vystúpení umelcov ako, TM Stevens, Marco Mendoza, Jennifer Batten, Stu Hamm, alebo Doogie White. Na gitaru začal hrať v deviatich rokoch a jeho vzormi boli Santana, B.B. King, Jimi Hendrix, či Eric Clapton. Zároveň sa orientoval na jazzovú hudbu najmä Djanga Reinhardta, Wesa Montgomeryho, či Jima Halla. Jazzovú gitaru študoval u Ramberta Ciammarughiho a Fabia Zappetela, klasickú u Pietra Antinoriho a rockovú u Massima Variniho. Nazzareno má za sebou tri vlastné albumy – „Rock/Rock“ z roku 2006, „I Volto Della Terra“ z roku 2010 a posledný „Akustiko“ z roku 2012. Hrá aj na kompilácii „Absolute Ballance“ z roku 2008.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Connect with Facebook