Juraj Griglak Trio feat.Poogie Bell,Eugen Vizvary.

Hudba

Starts at Entry: free

28423929_1590538500981457_3573177581447577300_o

Projekt slovenskeho basgitaristu Juraja Griglaka s legendarnym americkym bubenikom Poogie Bellom a slovenskym klaviristom Eugenom Vizvarym.Trio prezentuje vlastnu tvorbu v duchu jazzu ,funku a fusion. Komorne trio obsadenie umoznuje velmi zive a interaktivne hranie ,ktore posuva ich kompozicie do novych rozmerov.

Juraj Griglak patri k najvyhladavanejsim basgitaristom na Slovensku.Okrem elektriskej basgitary Juraj hrava aj na kontrabas- jazz, a ako clen orchestra Slovenskej filharmonie aj vaznu hudbu.Nahral okolo 90 albumov,z toho tri vlasne solove CD.Bass Friends (2000),Time to Fly (2014),Juraj Griglak & Company feat.Bobby Sparks,Poogie Bell,Chris Hemingway. (2017)

Poogie Bell je nefalšovaný funk master , jeden z najlepších súčasných bubeníkov a štúdiových hráčov bez ohľadu na žánre. Na svojom konte má spoluprácu s menami ako Stanley Clark, David Bowie, Erykah Badu, All Jarreau, David Sanborn, John Scofield, Victor Wooten a Chaka Khan. Objavil sa na viac než desiatich albumoch Marcusa Millera a na turné s ním strávil podstatnú väčšinu kariéry.

Eugen Vizvary patrí k najvyhľadávanejším klaviristom v Slovenskej a Českej Republike.Jeho hudobná činnosť spočíva v práci v hudobných štúdiach, komponovaním, aranžovaním, pôsobí ako producent a doprevádza popredných Slovenských a Českých umelcov. Spolupracoval s hudobníkmi ako Oskar Rózsa, Martin Valihora, AnitaSoul, Michal Bugala, Marcel Palonder,Vivian Sessoms,Kim Davis a mnohí iní…

 

Vstup a bližšie info na 0910 900 899

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Connect with Facebook