Voila! On the Waves tour

Hudba

Starts at Entry: 6 €

28660360_1598018963566744_2702001395516168718_n

 

Multižánrová kapela VOILA! predstaví svoj nový album aj v Music a Cafe Nitra. Kapela tu vystúpi už druhýkrát a musim priznať, že ide o moju srdcovú záležitosť

Album s názvom “On the Waves“ (“na vlnách“) je druhým albumom kapely, a okrem už tradičnej francuzštiny na ňom zaznejú piesne v angličtine, ale aj v slovenčine – materskom jazyku speváčky kapely Zdenky Trvalcovej, ktorá je často právom označovaná za slovenskú Zaz. Album, na ktorom VOILA! po novom využívá aj elektronické prvky, vznikalo v študiu Golden Hive u Filipa Jelínka (J.A.R, Illustratosphere), ktorý se na ňom spolupodieľal aj produkčne. Na albume hosťuje 13 skvelých hudobníkov – napr. sestry Lamošové z kapely Hot Sisters, Marta Balážová, sláčikový kvartet Kvintesence ale aj raper Jen Hovorka.
Album “On the Waves” volne nadväzuje na prvý album “Décollage“ ( 2014), a bolo opäť inšpirované príbehmi z ciest speváčky Zdenky. Poslucháči sa tak môžu nechať uniesť “ na audio vlnách” do Francúzska či Španielska, alebo si len vychutnať “ambientné momenty prchavého šťastia“.

http://www.voila-music.com/
https://www.youtube.com/watch?v=_W4eHVlPCMY
https://www.youtube.com/watch?v=ag1f3WbYfbo

vstupné: 6€,-

Voilá! je synonymom pre kvalitný multižánrový hudobný zážitok. Swing, twist a chanson s občasnou prímesou hip-hopu nebo reggae… je tažké túto kapelu zaradiť do nejakej škatulky. Perfektne zohraná pätica hudobníkov dokáže v priebehu jednej skladby plynule prechádzať z jedného štýlu do druhého a skvelo zvládnutý spev Zdenky Trvalcovej dodává skladbám nezabudnuteľnú atmosféru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Connect with Facebook