Sematam + Piňazi De? • Music a Cafe

Hudba

Starts at Entry: 5 €

14.3. Sematam + Piňazi De? 20.30 Vstupne 5€ na mieste 7€ Sematam si tentokrát do domáceho prostredia zavolali na výpomoc hostí, s ktorými absolvovali turné v oblasti Slovenska, kde podľa niektorých zdrojov už údajne nič nie je – šalene vychodňare Piňazi De? Tí vám teraz prídu dokázať, že minimálne dobrá zábava a zmysel pre humor tam je!

Sematam si tentokrát do domáceho prostredia zavolali na výpomoc hostí, s ktorými absolvovali turné v oblasti Slovenska, kde podľa niektorých zdrojov už údajne nič nie je – šalene vychodňare Piňazi De? Tí vám teraz prídu dokázať, že minimálne dobrá zábava a zmysel pre humor tam je! :D

Rezervácia vstupeniek: 5€
Vstupenky v deň koncertu: 7€
Vstupenky si môžete rezervovať v Music a Cafe Nitra alebo telefonicky či mailom • 0910 900 899 • acafe@acafe.sk

Kapela „Piňazi De?“ zo Svidníka je autorsko-interpretačný projekt, ktorý pôsobí na hudobnej scéne od roku 2011 a v súčasnosti má za sebou množstvo úspešných festivalových ale aj klubových vystúpení. Jeho repertoár sa nesie vo folk-rockovom štýle s prvkami popu, ska, funky a rapu. Kapela má na konte prvý album s názvom „Tu Ta De?“, ktorý bol pokrstený v roku 2016. Ich doposiaľ najúspešnejšiu nahranú pieseň s názvom „Z teho kraja“ spravili spoločne so speváčkami z FS Makovica. Po vydarenej spolupráci s divkami Makovickými a kolegom harmonikárom M.C. sa rozhodli členovia vystupovať spoločne, čo má pre publikum a kapelu pozitívny výsledok. Momentálne kapela pracuje na druhom albume a na nových videoklipoch a projektoch.

https://youtu.be/Eva3f0fufhY
https://youtu.be/ltzIM4R9WNI

Sematam je funky kapela z Nitry pozostávajúca zo 7 členov. Rytmickú sekciu vedenú bubeníčkou Miškou obohacuje trojčlenná dychová sekcia v zložení saxofón, trúbka, trombón. Skupina má za sebou množstvo klubových aj festivalových koncertov a bola tiež úspešným účastníkom viacerých hudobných súťaží (napr. víťaz Slovenskej Hudobnej Ligy v r. 2016). Do povedomia sa po prvýkrát dostala vďaka skladbe De ste?!, ktorá paroduje nočný život v Nitre. Odvtedy vydala niekoľko ďalších singlov. Posledný z nich – duet „Ja a Ty“ nahrala kapela v spolupráci s otcom slovenského funky Kingom Ivanom Verešom, ktorý sa stal aj krstným otcom ich debutového albumu.

https://youtu.be/jULNjGkEeaY
https://youtu.be/eVrHYEI7jcc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Connect with Facebook